• O nas

Witamy serdecznie

Jest nam niezmiernie miło, że możemy się spotkać. Rozgość się! Zależy nam na tym, aby Twoja wizyta u nas sprawiła Ci tyle przyjemności i radości ile sprawiła nam. Nie znamy się jeszcze dobrze, ale pewnością jest coś co nas łączy. Czy Tobie również sprawia radość patrzenie na szczęśliwe dzieci? Jak się wtedy czujesz? My kiedy patrzymy na roześmiane oczy naszych dzieci ze wzruszeniem wracamy wspomnieniami do bestroskich czasów naszego dzieciństwa. Dlatego ze wszystkich sił robimy wszystko aby ten czas dla naszych dzieci był niezapomnianą przygodą! 

Mam na imię Aneta, a to mój mąż Mateusz

aneta-mateusz-01 Jabadu.pl

Bardzo nam miło! A jak możemy się zwracać do Ciebie? Mamy nadzieję, że wkrótce się poznamy i będziemy mogli coś dla Ciebie zrobić. Może podzielimy się naszym rodzicielskim doświadczeniem? Ty również jesteś rodzicem? To świetnie! Z pewnością znajdziemy wspólny język. Jeśli nie masz nic przeciwko mówmy sobie po imieniu. Pamiętaj o tej zasadzie zawsze, kiedy będziesz się z nami kontaktować. 

Wraz z naszymi trzema cudownymi córkami tworzymy bardzo zgraną pięcioosobową drużynę. Uwielbiamy gry planszowe, układanie puzzli, zabawy edykacyne, rozwojowe i wszystko co w kreatywny sposób pozwala wyrażać siebie. Wielką frajdę sprawiają nam również jazda na roweże, skakanie na trampolinie i podróże, do których zawsze skrupulatnie się przygotowujemy. Razem sprawdzamy, czy foteliki samochodowe są bezpiecznie zamontowane i nie możemy zapomniec o wózku spacerowym dla naszej najmłodszej podróżniczki. Dziewczynki pakują do swoich plecaków ulubione zabawki i... każdy z nas zabiera swojego ulubionego pluszaka. 

Jestem ciocia Paulina

paulina-01.jpg

Mi również bardzo miło Was gościć! Właśnie dołączyłam do drużyny Jabadu, a prywatnie jestem siostrą Anety i ciocią dziewczynek. Uwielbiam podróże w czasie, w które zabierają mnie moje małe bohaterki - to dzięki nim czuję się jak mała dziewczynka kiedy bawimy się razem. Uwielbiam z nimi tworzyć! Kreatywne zabawy to nasza specjalność i tu zdradzę Wam tajemnicę: to właśnie mnie dziewczynki zatrudniają do testowania kreatywnych zabawek. Moje ulubione to te od Learning Resources i Re-Cycle-Me (naprawdę, są super, sami sprawdźcie). Z niecierpliwością czekam na kolejne zlecenia!

Na co dzień będziecie mogli się ze mną spotkać na profilach Jabadu w mediach społecznościowych Facebook oraz Instagram. Będę dzieliła się również swoimi wrażeniami z przygód z dziewczynkami na Blogu

Jabadu! To filozofia naszych dzieci

To naszym małym bohaterkom zawdzięczamy nazwę naszego sklepu. Jabadu! to ich radosny okrzyk zabawy, którym do dziś wprawiaja nas w wspaniały nastrój. Jabadu ma różne brzmienia. Nasz ulubiony to coraz głośniejszy i coraz szybszy zbliżający się tupot małych stópek zakończony radosnym okrzykiem Jabadu! w chwili, kiedy rzucają się susem w nasze ramiona. Kojejne to radosne Jabadu! przepełnione dumą i satysfakcją z pierwszej samodzielnej jazdy hulajngą. Inne to przepełnione szczęściem osiągnięcie celu samodzielnej jazdy na rowerze (bez kółek!). Jabadu towarzyszy nam również wtedy, kiedy z radości podrzucają swoje ububione pluszaki lub gdy gramy w piłkę. Jesteśmy ciekawi z czym Wam kojarzy się Jabadu? Mamy nadziedzię, że tak jak nam ze wspaniałym dzieciństwem. 

A czym Jabadu jest dla nas?

Jabadu to dla nas synonim radości. Ale również odpowiedzialności. Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie muszą spełnić rygorystyczne wymagania stawiane przez dwa niezależne i mające niekiedy sprzeczne cele departamenty naszej firmy. Departament rodziców oraz Departament dzieci. Pierwszy z nich odpowiedzialny jest za ocenę bezpieczeństwa, funkcjonalności i estetykę, natomiast drugi za ocenę poziomu wyzwalania pozytywnej energi oraz radości podczas użytkowania. 

Pozostańmy w kontakcie 

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zechcesz być z nami w kontakcie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji za pośrednictwem różnych metod kontaktu. Wszystkie znajdziesz na stronie Kontakt, ale przede wszystkim zachęcamy Cię do zapisania się do naszego Newslettera, zaglądania na nasz Blog oraz śledzenia naszych profili social media na Instagram oraz Facebook

  • Sklep zamknięty

Sklep zamknięty